KONTAKTY

ELBYT nábytok
Kragujevská 1
010 01 Žilina
tel: +421 41 5620589
fax: +421 41 5640548
elbyt(a)elbyt.sk

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍBOX SPRINGS postele

 

Základom ich jedinečnosti je konštrukcia matracov. Nosným prvkom Box Spring postele je dvojitý matrac, ktorý zabezpečí užívateľovi harmonický a komfortný spánok. V podstate ide o posteľový systém, ktorý je špecifický výškou matraca. Ten je v podstate zložený z dvoch matracov uložených na sebe. Hlavným prvkom je však spodný pružinový matrac, ktorý slúži ako ortopedický a ventilačný podklad pre vrchný matrac. A práve spojenie rôznorodých vrstiev matracov a ich veľká výška zaručuje spánok, aký zažili azda len králi.

 

Presnejšie táto konštrukcia pozostáva z troch vrstiev. Základom všetkého je rám, ktorý môže byť kovový, drevený alebo aj čalúnený. Jednoducho, existuje mnoho spôsobov, v akom zhotovení si ho zaobstaráte. Na ňom je umiestnený spodný matrac, ktorého výplň tvoria zväčša pružiny so strednou tuhosťou konštrukcie. Tento typ zhotovenia dodáva matracu prirodzenú tuhosť a odrazovú pružnosť. Na ňom je už umiestnený nosný matrac, na ktorom budete spať. Tu si už vyberie každý podľa svojho vkusu.


Ponuku box spring postelí nájdetu tu:

http://www.elbyt.sk/spalne-postele-box-spring

 

Výhodou Box Spring kontinentálnych postelí je hlavne ich výška a neodolateľný dizajn. Takéto postele sú ozajstným luxusom pre esteticky zmýšľajúcich ľudí, ktorí si do spálne nevložia len tak hocičo. Hoci je kontinentálna posteľ u nás novinkou, v predajniach ich už nájdete v rôznych prevedeniach. A niektoré sú naozaj úchvatné.

Ak si však dáte dokopy krásny dizajn a dokonalú konštrukciu, určite vás neprekvapí ich cena. Samozrejme, že tá bude pri výbere zohrávať dôležitú úlohu, no treba si zrátať všetky pre a proti. Celkovo sa suma za takúto posteľ bude vždy odvíjať od výrobcu či samotnej kvality. Pri kúpe naozaj špičkovej kontinentálnej postele musíte rátať s tým, že za kvalitu si aj zaplatíte. Nájdete ju však aj v rôznych cenových kategóriách a možno aj ušetríte. Hlavne si dávajte pozor na to, aby neutrpela ich kvalita a s tým prirodzene aj váš spánok.

A práve ten je z pohľadu každodenného života veľmi potrebný. Kvalitný odpočinok totiž zaručí každému dokonalú regeneráciu a dobije vás potrebnou energiou pred novým dňom, a to nielen v práci.

  

 

YzQ0ODBlM