KONTAKTY

ELBYT nábytok
Kragujevská 1
010 01 Žilina
tel: +421 41 5620589
fax: +421 41 5640548
elbyt@elbyt.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 87,00 EUR
na objednávku
naša cena 172,00 EUR
na objednávku
naša cena 54,00 EUR
na objednávku

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 206,00 EUR
na objednávku
naša cena 482,00 EUR
na objednávku
naša cena 210,00 EUR
na objednávku


BOX SPRINGS postele

 

Základom ich jedinečnosti je konštrukcia matracov. Nosným prvkom Box Spring postele je dvojitý matrac, ktorý zabezpečí užívateľovi harmonický a komfortný spánok. V podstate ide o posteľový systém, ktorý je špecifický výškou matraca. Ten je v podstate zložený z dvoch matracov uložených na sebe. Hlavným prvkom je však spodný pružinový matrac, ktorý slúži ako ortopedický a ventilačný podklad pre vrchný matrac. A práve spojenie rôznorodých vrstiev matracov a ich veľká výška zaručuje spánok, aký zažili azda len králi.

 

Presnejšie táto konštrukcia pozostáva z troch vrstiev. Základom všetkého je rám, ktorý môže byť kovový, drevený alebo aj čalúnený. Jednoducho, existuje mnoho spôsobov, v akom zhotovení si ho zaobstaráte. Na ňom je umiestnený spodný matrac, ktorého výplň tvoria zväčša pružiny so strednou tuhosťou konštrukcie. Tento typ zhotovenia dodáva matracu prirodzenú tuhosť a odrazovú pružnosť. Na ňom je už umiestnený nosný matrac, na ktorom budete spať. Tu si už vyberie každý podľa svojho vkusu.

 

Ponuku box spring postelí nájdetu tu:

http://www.elbyt.sk/spalne-postele-box-spring

 

Výhodou Box Spring kontinentálnych postelí je hlavne ich výška a neodolateľný dizajn. Takéto postele sú ozajstným luxusom pre esteticky zmýšľajúcich ľudí, ktorí si do spálne nevložia len tak hocičo. Hoci je kontinentálna posteľ u nás novinkou, v predajniach ich už nájdete v rôznych prevedeniach. A niektoré sú naozaj úchvatné.

Ak si však dáte dokopy krásny dizajn a dokonalú konštrukciu, určite vás neprekvapí ich cena. Samozrejme, že tá bude pri výbere zohrávať dôležitú úlohu, no treba si zrátať všetky pre a proti. Celkovo sa suma za takúto posteľ bude vždy odvíjať od výrobcu či samotnej kvality. Pri kúpe naozaj špičkovej kontinentálnej postele musíte rátať s tým, že za kvalitu si aj zaplatíte. Nájdete ju však aj v rôznych cenových kategóriách a možno aj ušetríte. Hlavne si dávajte pozor na to, aby neutrpela ich kvalita a s tým prirodzene aj váš spánok.

A práve ten je z pohľadu každodenného života veľmi potrebný. Kvalitný odpočinok totiž zaručí každému dokonalú regeneráciu a dobije vás potrebnou energiou pred novým dňom, a to nielen v práci.

 

 

 

OTM0MWMwOT